POZASTAVUJI, TAK MĚ PROSÍM OMLUVTE Z OBÍHÁNÍ, ZÁPISŮ ATD, DĚKUJI!

WLS

Nabírám nová OR, pište ke článkům:)

Listopad 2013

Pozastavuji!

24. listopadu 2013 v 17:52 | Rosy
Ahojky,
no z nadpisu to jde lehce vyčíst. Poslední dobou mě blogování nějak nebaví, mám blbé známky ve škole a spoustu dalších důležitějších věcí. Pozastavuji na dobu neurčitou, ale nebojte se, nekončím. No, v sobotu je WLS a v pátek přijede Samantha-v pátek přijede, nejspíše mě bude fotit na koních, v sobotu pojedem na WLS a v neděli si pro ní přijedou:). Další zpráva, ta blbá (pro mě) je ta že mám něco s kotníkem, při těláku přede mě vběhnul jeden kluk, sem se ho lekla a podvrkla se mi noha...no bolí to jak prase, to né že né. Na Vánoce jsem si nedávno objednávala jednoho BH, je úžasný a ano, neřeknu vám kdo to je :D. Ale jak bude to WLS tak víte že si přivezu jednoho tradíka...budete chtít takoví smyšlený příběh:p?. Jinak, stále nabízím k prodeji BH Assasisu, kdo by měl zájem pište na email Sixteen1111@email.cz možnost vyzvednout na WLS, cena je 600,- :). Ve čtvrtek jsem jeli se školou na nějaké promítání filmů, vcelku liboví to bylo O:). V úterý jede celej 2. stupeň do Prahy do nějakýho anglického divadélka bo co to, bude se rozhodovat zda budeme na 1. 3 hodiny ve škole bo pojedem do Prahy jakožto na památky nebo do Tesca...třeba nakupovat :D. Snad se pojede do Prahy :3. Zítra se pokusím nafotit něco do jedné soutěže, poté bych vám sem fotky dala:). To je tak vše:)

Omluvte mě prosím z obíhání, zápisů atd.

Děkuji!


Stydím se za sebe

13. listopadu 2013 v 14:34 | Rosy
Ahoj,
fakt se za sebe stydím. Napíši článek u kterého se objeví 7 komentů a ještě ve článku zmiňuje že oběhnu a stejně nakonec nic. Moc se vám za to omlouvám:/. Dneska sme měli výtvarku, byli sme ve skupinách a 1 člověka sme měli obléct jakožto do krabic, igelitu atd...-.-. Na WLS si nakonec vyzvednu pouze 1 stablíka (vyskytli se tu nějaké komplikace) a nezmiňovaného tradíka:). No, ptali jste se na jakou barvu mám pokoj...no takže mám na takovou světloučkou fialovou, sice fialovou zrovna nemusím ale tahle je opravdu pěkná :). Včera jsem měla opět skokovku, šlo mi to oněco lépe jak minule a Corku musím pochválit, snažila se a moc :). No další horší známka je ta, ža mi vychází 4 z matiky a 4 z dějáku, 3-4 z fyziky, 3 z čj,aj, z výtvarky 2 fakt netuším co jí je, mám tam samé 1 a ohodinách nějak extra neotravuji (no, jak kdy :D) z infošky 1-2 zase netuším co jí je. v ŽK z infošky nemáme žádnou známku a když něco děláme tak řekne že je to pěkný..tak proč takto?? :D. No matiku a dějepis si musim opravit, nebo přestanu chodit na koně...což by nebylo zrovna příjemné.
Sadu jsem vybrala nakonec jinu, ale také Eskadron. Je to to samé ale bez odpocky. Už vím co na Vánoce rodičům a bratrovi :D Bratrovi triko, otcovi taky nějaký...s pivem?? x) a mamce nějakou kvalitnější voňafku. Jinak, mohu nabínout k prodeji TS Black Tie Affaira, (foto najdete v jeho profilu) cena dejme tomu 720,- ? Je možné si jej vyzvednout na WLS. Kdo by měl zájem tak pište na mail Sixteen1111@email.cz
Dneska mamka zajde do knihovny pro tu knížku Malý Princ, jsem zvědavá zda jí pochopím, je prý namáhavá na čtení, dále jde pro knihu Bílý Tesák z které si chci udělat povinou četbu na ČJ a ještě pro knihuNaděje v hedvábné hřívě, četla jsem popisek u Aši a velmi mě kniha zaujala :).
Nuže, tady máte fotky jednotlivích věcí z tej sady:)
Zdroj: Equiservis

Tak čauky :)

Rosy


Pozemšťané

9. listopadu 2013 v 19:51 | Rosy
Ahojte,
tak se zase ozývám x). Příběh jsem nakonec nenapsala-psala jsem to 3x, 3x mi spadl net a pak se mi to pěkně znechutilo tak jsem toho nechala -.-. No, dnes jsme jeli pro barvu, a zítra se mi bude vymalovávat a poupravovat pokoj:3. Byla jsem i na koních...možná půjdu i v pondělí a v úterý další skokovka:3. Dnes byla zase debata co k Vánocům. Heh, možná mi koupí rodiče sadu Eskadron (podsedlovka, kamaše, čabraka, odpocka) stojí 4.500 ale je boží, no a ikdyž se mnou Cora příští rok začne závodit, tak by to byla závodní sada..heh a možná mi jí tedy koupí 3:). Ovšem stále nevím co rodičům a bratrovi -.-.
Na občanku si máme přešíst knihu "Malý princ" takže taky super, ještě tu knihu někde sehnat no :D. Netuším co dál psát...:D. Takže to je nejspíše vše, pokud mě napadne nějaké téma, tak ještě něco napíši:).
Dnes už neoběhnu, jsem ráda že mi naběhne nějaká stránka (blog mi nabíhla půl hodiny-.-)

Rosy


3.11.

3. listopadu 2013 v 13:31 | Rosy
Ahojky,
no takže píšu-což znamená že jsem přežila huberta :D. Bylo to fajné, myslela jsem že to bude o mnohé horší :D. Corinna byla sice neříditelná, ale co se dá dělat.
Jak jste si užili halloween?:) Tady super, dneska se ještě pokusím napsat nějaký příběh jak to tu probíhalo:). Omlouvám se, že jsem vám na halloween nic nenapsala, ale němla jsem chuť, tak jako ty ostatní dny.
No, WLS se blíží, těším se, moc, i když vystavovat nebudu:). Vyzvednu si tam 14 stablíků, jeden tradík nás opustí, ale jeden zase přibide-kdo to bude, to vám zatím neřeknu :p.
Na Vánoce možná přeci ten 1 breyer přibyde, ještě ale netuším jaký :D. Vůbec netuším co k Vánocům koupím rodičům a bratrovi. Času zatím dost, tak snad na něco přijdu:).
16. se mi bude vymalovávat pokoj na světle fialovou a bude se i lehce přestavovat:).
Venku je hnusně, měla jsem v plánu vytáhnout nějakého toho oře...ale tak asi nic no.
Tak ahoj, dneska ještě očekávejte ten příběh:)

Rosy