POZASTAVUJI, TAK MĚ PROSÍM OMLUVTE Z OBÍHÁNÍ, ZÁPISŮ ATD, DĚKUJI!

WLS

Nabírám nová OR, pište ke článkům:)

Říjen 2013

Cirkus

28. října 2013 v 14:15 | Rosy
Ahoj,
áno, byla jsem v cirkuse :DD. Zrovna 2x se mi tam nechtělo, ale bylo to zadramo a nabídla mi to kámoška, no vzhledem k tomu že jsem jí dlouho neviděla tak proč né že:). K cirkusu patří i zvířata, takže na začátku se objevili koně a španělská škola na vysoké úrovni-něco jako appassionata ale pouze 1 vystopení s koňmi :D. Vím, že většina lidí je proti cirkusu, ale byli tam 4 zvířata a na nich bylo opravdu vidět že je to baví, že to nění žádnej teror či tak:). Dokonce se tam objevila i koule smrti, prostě motorkáři co jezdij dokona po stropě apod. v takoví kouly...no koule byla celkem malá ,ale jako twl bylo jich tam 5 :DD. Pak kolo smrti, nevím jak to popsat ale taky celkem jakožto na zastavení dechu když to člověk vidí naživo :D. Byli tam i lachtani...ty byli tutý :D. Dokonce i tučnáci O.o :D, a také psi (Husky) huskyny miluju a ty to tam dělali uplně s nadšením :). Proskakovali tam kruhama, skákali sami přes sebe a ty ženský tam s nima ještě dělali dog dancing:). Trvalo to 3 hodiny, ale vcelku sem se bavila no :P. Jinak, na WLS si vyzvednu jednoho tradíka a možná ještě 10 stablíků :'3. Další věc je ta, že možná se s kámoškou dostanu i na koncert Bruna Marse...ale to jen možná:).
K večeru oběhnu, teď nemám moc chuť :O :D.
Kolo smrti :P
Koule/globus snrti :D

Nuže to je vše, tak ahoj:)

Rosy


Už se to vše blíží:)

25. října 2013 v 17:01 | Rosy
Ahooj,
dneska mám nějakou dobrou náladu:D. Jak tak přemýšlím, tak se to vše blíží, za chvíli (31 nebo 30O.o) je halloween. No, hodlám udělat nějaký jakožto "oslavu" takže fotky možná :D. 2. bude ta hubertka...fůů..to už je za chvíli:D. No a za 2 měsíce mínus 1 den sou Vánoce, to zas bude...vymejšlet co kom,u koupit, nevím nevím :D. Jinak, včera jsem byla na koních a jely jsme ven. Venku už jsou připravené překážky na huberta...áno neodolali jsme a skočili si :D. V úterý mám další skokoví trenink, ráda bych někoho sehnala aby mě fotil...nejlépe někoho se zrcadlovkou. Což mi připomíná, není tu někdo kdo by měl čas, má kvlatiní foťák a je z Prahy? O.o :D. Nuže, teď je to takoví kratší článek, ale připravila jsem si pro Vás 2 fotky ze včerejška...jooo západ:)
Tak Corinnka no:))
Kamarádčin kůň (Goro), není to sice rovna dobře zaostřené, ale nevadí:D

Jaká to "úžasná" vyjížďka

22. října 2013 v 16:47 | Rosy
Čaute,
tak dneska jsem byla na koních. Vzala jsem Corinnu ven, protože včera skákala tak aby měla odpočinkovej den.
Měla jsem za to, že jí udělám radost. No, začátek celkem v pohodě, pak jsem jí pustila na louce, měla dostatek energie, to taky bylo ok.
V kroku jsme dojeli na dlouhou louku do kopce. Vzala jsem si jí na kratší otěž a pobídla, ukázala jsem jí bičík, aby věděla že má dovoleno běžet, jen ať ukáže co v ní je. To bylo teda torpédo, nebylo lehké to zvíře zastavit.
Aby si vybila energii tak sem to vzala ještě jednou, tentokrát sem jí nic nenaznačovala.
To torpédo vyběhlo a fakt už sem jí nemohla zastavit. Točila sem jí hlavu doprava, ona nereagovala. Střídala sem jí hlavu doleva a doprava....nic. Když už spomalila, tak se bleskurychle obrátila a tryskem zase na druhou stranu.
Už sem na ní začla řvát, a jakožto škubat v hubě, aby věděla že má zastavit. Konečně přešla do kroku, já slezla protože sem měla mega strhaný ruce a prostě bych jí neudržela.
Šla se mnou na ruce..najednu si stoupla na zadní a chtěla se vycuknout, to asi 3x za sebou...fakt už mi došli nervy a seřezala sem jí. Asi si řikáte že sem nějaká tyranka či co. Jenže na ní jezdí ženská, co se bojí sama cválat, a nebojí se cválat jenom venku...kdyby se s ní takhle rozběhla tryskem a stoupla si nazdaní tak fakt už je dolem, takže si to nesmí dovolit.
Corinna byla spocená jak prase, jeden by si řek že je osprchaná a pomejdlená...no né prostě spocená a pořádná pěna.
No to takoví den z dnešních koní.
Takže to je vše, dneska už neoběhnu, nemám chuť.

Čauky:)

Chuť na psaní :D

21. října 2013 v 14:27 | Rosy
Ahoj,
už od rána jsem si řikala že vám sem něco napíšu, i když nevím co:D. Mám nějkou chuť sem něco psát, ale když k tomu má dojít, tak si vzpomenu že vlastně nevím o čem bych psala:D. Mno, napíši vám nějaký to shrnutí za dnešek.
Dneska sme psali z matiky, mám z toho vcelku pozitvní pocit...stejně to dopadne zase blbě:D. Měli sme tělák. Byli sme venku, kde sme musey (jako vždy když jsme venku) oběhnout 3 kolečka fotbalovího hřiště a to není zrovna takoví to malinký fotbaloví hřiště -.-.
No, dalo by se říct že jsem neměli AJ, byl tam rodilý mluvčí-vcelku prča snim :D.
Včera jsem byla sama na koních, takže jsem skákat jakožto nemohla, ale tak nějakej ten malej křížek jsem skočila ale pšš...x).
V 5 se jedu juknout na Corinnu jak skáče, ano beru foťák, ano budou fotky, ne opravdu netuším zda je někam budu moct dát, to už záleží na mém bratrovi :D.
Večer se chci juknout na horror či co to je "Ve 3:15 zemřeš" tuším že to je celý název :D. Doufám že to nebude nějaká krávovina jako Grave Encounters, Paranormal Acrivity, Sinister...:D
Nuže, to je vše, a já pádim oběhnout:)
Tak ahojte

Rosy


Nové zprávy:)

18. října 2013 v 15:24 | Rosy
Ahoj,
takže zase píšu:D.
Nuže, když jsem psala že oběhnu, tak jsem neoběhla. Když jsem klikla na jakýkoli blog tak okamžitě spadnul internet, takže se vám omlouvám:/. Teď jsem ale oběhla všechny OR takže alespoň něco:). Mám pár nový zpráv takže sem s nimi:)
1. Na náš ranch přibylo 7 nových stablíků...až nebudu líná tak i stablům a classicům udělám profilky:)
2. V úterých jsem byla na skokové hodině u Hanky, postavila mi tam 90cm a prý mi to šlo, dokonce mě i chválila u Jany-mě trénuje-Hanka mě trénuje pouza 1 za 14 dní ve skokové hodině. Takže jsem překvapila jak Hanku, tak Janu. Včera jsem byla na koních a tentokrát mi tam Jana postavila nějaký ty skůčky. Dozvěděla jsem se že příští rok, až začne sezona tak s kámoškou, Janou a samozřejmě Corinnou budu jezdit po závodech, 80cm prý zvládnu v pohodě. Poté řekla že je Corinna normálně licencovaná že může i na Officiální závody...potom se zasekla a řekla "Sakra, Bára nemá licenci" takže plánuje že si budu i příští rok dělat licenci :D. Ale tak super, jsem ráda že konečně začínám aktivně skákat a budu jezdit i po závodech!:).
3.Ve škole mi to vůbec nejde...v matice 4,5,5,4...netuším co s tím, matiku nikdy nepochopím -.-.

No to je asi ták vše:D. Pře´mejšlím o tom, že na nějakou dobu pozastavím. Seká se mi PC takže tak:/.
To tak zatím čauky:)
Fotky zevčerejška:). Jinak takovej mamut nejsem:DD dělá ta bunda hodně;D

Rosy


Lenost (:D) a bůh vo co ještě

15. října 2013 v 17:56 | Rosy
Ahoj,
tak konečně píšu. Napíši vím menší shromáždění z nedělní VP:
Něco málo před 11 hodinou jsme se usadili na trybunu a pozorovali kočárové koně. Asi v půl 12 bylo uvítání českou hymnou, kterou zpívala Helena Vondráčková. 1. dostih dopadl dobře, mám i tušení že doběhly všichni koně s jezdci. Po stupně se zdelšovali tratě a čímdál více jezdců na zemi (:D). Ve třetím dostihu běžel Sixtyseven-no tu dokonalost po Sixteen nemá :D. Ze začítku se držel 3. poté ale odpadával. Byl předposlední, daleko za ostatními koňmi. Kůň s jezdem to cca v půlce dostihu vzdali s tím že to již nemá cenu. Sixtyseven do cíle doběhl jako poslední. Po každém dostihu byla půlhodinová pauza. Corinně jsem tam koupila vodítko.Asi v 6 dostihu běžel kůň jménem Shaman, chtěla jsem si na něj jakožto ze srandy vsadit 50,- ale jako že né že si to necháme až na poslední dostih...no samozřejmě že vyhrál :D. Blížíme se k poslednímu-závěrečnému 8 dostihu. O pauze po 7 dostihu jsme se šli podívat na koně do padoku co poběží v posledním dostihu. Ze začátku tam byli koně ale po chvilce se tam sešlo všech 21 koní. Nastoupil tam krasavec Tiumen a úžasná klisna Orphee die Blins. Po půl hodině se koně řadili na start. Orphee die Blins okamžite obsadila 1. pozici. Tiumen s Váňou se drželi vzadu. Koně postupně odpadávali, ale co mě velico překvapilo že ze začátku VŠICHNI koně překonali taxis bez jediného pádu. Koní čím dál tím víc ubívalo ale s nadšením pokračovali v závodu bez jezdců. Blížila se malá voda. Na malé vodě se rozsekal jeden kůň. Viděla jsem jak chtěl vstát ale spadl na zem. Říkala jsem si že to nic nebude. Po chvilce kolem koně dali plachtu aby tam lidé nekoukali. Orphee byla stále na 1. pozici. Blížil se poslední skok kde Váňa z Tiumena spadl. Orphee se pořádně rozběhla a samozřejmě vyhrála. Měla opravdu velkou rezervu, takže jak tak jí nějaký ten delší čas pozoruji, tak jí to běhání opravdu baví. Minulý rok od začátku až do koně 1. ltos také s ještě větší rezervou. Jako druhý doběhl kůň bez jezdce což mě celkem pobavilo :D. Váňa šel po cílové rovince pěšky ale všichni lidé si stoupli a začali tleskat. Můj názor je ten že by klidně mohl doběhnout druhý-má dobré rovinky, lépe řečeno všechny síli si schovává na poslední chvíli. Z 21 koní doběhlo do cíle pouze 6 koní. Až na jednoho naštěstí všichni v pořádku. Když jsme přijeli domů tak jsem se dozvěděla že ten kůň co spadl na malé vodě si zlomil nohu a po rozhodnutí byl utracen.
Toť takové shrnutí a já jdu konečně oběhnout!:)
tak ahojte!:3

Rosy


Už zítra

12. října 2013 v 12:58 | Rosy
Ahoj,
no delší dobu jsem nenapsala tak jsem ani neobíhala:/.
Zítra v osm vyrážíme do Pardubic, snad vyjde počasí a nebude pršet-pro koníky by to nebylo asi nejlepší běhat na skluzkém povrchu.
Nedávno jsem viděla jedno hodně staré vido z VP...no jako tyvole, kůň nepřeskočil příkop le proběhl ho, zlomil si všechny nohy a padl. Když se nad tím tak zamyslím díky bohu že teď tam jsou spíše úmělé než živé překážky. Příkop je jakožto bazének takže koni se nějak nemá nic stát.
Ve 3 pojedu do Prahy, fů nemám žadný peníze takže to vypadá bledě že si tam něco koupim, leda že bych se vzdala jednoho BH, jenže toho sháním přes 2 roky takže to asi ne-e :(.
Nuže, v pondělí a nebo možná už zítra očekávejte fotky z VP.
Mám tu startovní listinu všech dostihů-jaký kůň v jakém dostihu pojede.
Všimla jsem si že v jednom dostiu (né v tom hlavním) pojede bratr Sixteen...kůň se jmenuje Sixtyseven:3. Chtěla bych tam koupit Coče boxík na čištění+nějaký kartáč, uvidíme:).
To je asi vše co bych chtěla napsat. Až přijedu z Prahy tak oběhnu;)

Rosy


Nebezpečná vyjížďka

7. října 2013 v 17:34 | Rosy
Ahojte...no rozhodla jsem se napsat 1 dílný příběh který mě momentálně napadl:D Nůže, tady ho máte!:)

Bylo slunečné odpoledne, venku 17°C. Megan se rozhodla že by vzala Cloud Nina na vyjížďku, pouze na uzdečce, bez sedla. Megan šla Clouda vyhřebelcovat a poté se šla převléct do jezdeckého oblečení. Clouda poté nauzdila a vyvedla z boxu. Ke koni si přivedla shůdky a nalezla. Netušila kam pojede, tak to jela objet kolem ranche a poté do lesa a na louku. Cloud byl velmi hodný tak s ním Megan naklusala. Cloud začal lehce pohazovat hlavou. Chtěl bežet tak si na menší louce s ním Megan dala jízdárenskou práci. Cloudy se rychle uvolnil a sklidnil. Megan se rozhodla pokračovat v jízdě. Vjeli na lesní cestu co pomalu vedla do tzv. temného lesa kam se každý bojí jet. Je tam ticho, mrtvé stromy, žádní ptáci a zvláštní energie. Občas tam prolétla vrána. Cloud začal být velmi nervóznía chtěl jet zpátky, Megan ovšem chtěla pokračovat. O pár metrů dál objevili u stromu lebku zvířete které chybělo pár zubů. Megan ho tedy znovu pobídla do klusu, ale zároveň věděla, že to co dělá není správné. Zajley do další hlubčí části lesa, ještě více mrtvích stromů a ještě horší energie. Sloudymu se to už opravdu nelíbilo a začal se vzpínat. Megan nespadla a začla ho utěšovat že to bude dobrý. Byla tam měkčí půda a tak ho pobídla do cvalu. Cloudy ihned vyběhl tryskem a protínali se mezi stromy. Megan se sotva držela a myslela si že je to její konec- a né jen její. Na cestě ležel spadlí strom. Cloudy nikdy v životě neskákal a tak z trysku prudce zabrzdil a Megan spadla na hlavu. Megan neměla helmu ani vestu. Cloudy tam začal jančit a nevěděl co mádělat. Strom nemohl jak objet a tak se rozeběhl a přeskočil to. Skočil s velkou rezervou, nejspíše si myslel že ho to kousne. Za stromem ovšem byla díra do které doskočil a podlomili se mu nohy. Cloudy spadl a měl sedřený do krve přední nohy a seravné maso z plecí. Cloudy se zhrozil, špína se mu dostala do ran a štípalo ho to a bolela. Tryskem proběhl celý les a dostal se na silnici kde projede 1 auto za měsíc. Na neštěstí ho tam jedno auto srazilo, ale poté odjelo a koně si nevšímalo. Cloud ležel na slinici. Hned se zvedl a běžel zpátky směrem na ranch. asi po půl hodině zmatkování se dostal na ranch kde hlasitě ržál a bojácně frkal. John vykoukl z okna klubovny. Venku před boxy spatřil Cloudyho a rychle se rozběhl k němu. Svolal Brendu a Sáru aby mu to co nejdříve vydezinfikovali a okamžitě zavolali veterináře. Holkdy udělali vše co bylo třeba. John si rychle osedlal svého věrného koně Barbara a vydal se hledat Megan. Hlasitě volal její jméno, ale nikdo se neozval. John to oběl kolem ranche...nic. Rozhodl se vydat na louky kam nejčastěji Megan jezdí. Bylo tam spoustu bláta a John spatřil čerstvé konňské stopy a vydal se po nich. Dojel na lesní cesu. Jel stále po ní a poté si všiml že stopy vedou na novou cestu která vede do tajemného lesa. Říkal si že je jasné že tam jela, ona ráda zkoumá nové věci. Barbaro byl nervózní ale Johnovi věřil že bude vše v pořádku. Oba se statně vydali do tajemného lesa kde bylo mrtvo. John neustále mluvil na Barbara a hlasitě volal jméno Megan. Po chvilce si také povšiml té lebky zvířete. Již se dostali na měkčí půdu kde Barbara pobídl do cvalu a on ochotně cválal zpět. Najednou spatřil Megan před spadlím stromem. Začal na ní volat a pobízel Barbara aby zrychlil. Už byl u ní a slezl z koně. Megan ležela v bezvědomí. Fackoval jí tam aby se probrala. Megan otevřela oči a rychle si stoupla a její první věta byla "Kde je cloudy? Co se mu stalo? Za všechno můžu já!" John jí říkál že Cloudyho ošetřili holky a pak si pro něj dojel veterinář. John vyhodil Megan před sebe na koně a jeli z pět na ranch. Po půl hodině dojeli na ranch. Holky si zavolali Johna jestli s nimi může mluvit...bez Megan. John řekl Megan aby si šla dát studenou koupel, že bude vše v pořádku. Holky řekli Johnovi že s Cloudym to je hodně špatný. Má hluboké rány do masa a je děsně vyděšený. Nejspíše bude muset být utracen. John řekl že to bude vše v pořádku...všechno chce svůj čas, hlavně nic neříkejte Megan.

XXX

O měsíc později se Clodymu rány vcelku zahojili, ale měl nedůvěru k lidem a už asi vždy bude žít e strahu. Prý se lekne každého zvuku. Bude se bát i papíru. John už toto musel říct Megan, musí souhlasit s tím, aby byl Cloudy utracen. Megan to uslišela a hned se rozbrečela a říkala že za všechno může ona. "Já to s ním nevzdám, nenechám ho utratit, vypracuju si s ním znovu dův+ru ať to trvá jak dlouho chce" řekla Megan. "Dobře, jak uznáš za vhodné, ale nech si to projít hlavou" Řekl John.

XXX

O rok později si na Cloudyho Megan poprvé sedla. Byl lehce vyděšený že na něm někdo sedí., ale Megan to dokázala, získala to, po čem touží již dlouho. Cloudy už se nebojí, nechá na sebe sednout. Megan si neuměla představit jaký by to bylo, kdyby ho nechala tenkrát utrati. Každý den se mu omluvala a slíbila mu že už s ním bude dělat pouze přirozenou komunikaci. Cloudy omluvu přijal a byl z něho šťastný kůň. Cloudy se hodně změnil za tu dobu...změnil se k lepšímu.


Fů...tak snad se vám to alespoň trochi líbilo:). Berte to jako příběh s živími či modelovími koňmi :D. Jména se mi nechtěli vymýšlet:D. Jsem ráda pokud si to někdo přečetl!:)

Uvažování

6. října 2013 v 22:00 | Rosy
Ahoj,
v poslední době jsem uvažovala nad tím, že bych udělala areál ranche. Koně tu stojí pouze na poličkách, nic víc. Napadlo mě udělat stáje, jízdárnu a klubovnu. Pastviny by byli venku:). No nevím, ještě si to nechám projít hlavou, zda by to tu nezabíralo dostatek místa, či bych ten areál udělala na půdě-to by bylo asi nejideálnější:).

No, ale chtěla bych vám moc poděkovat, že ke mě chodíte! Abych řekla pravdu, jsem ráda že jsem si tento blog udělala. No, občas se mi zasteskne po tom mé starém ranch Ranch Black Horse kde jsem měla deně návštěvnost přes 150 a znala mě snad každá rancherka O.o :D. Ale což, každý začíná jednou na novo...každý v něčem jiným:).

Na nový přírůstek jsme tu již všichni natěšený, takže doufáme že dorazí nejdříve do středy/čtvrtku:). Pokud fotky pujdou dát do PC, tak bych udělala fotopříběh, pokud ne, tak to bude obyč příběh:). Ale už to mám vymyšlený a těším se až to napíšu:3 :DD.

Jinak, není tu někdo kdo vyrábí překážky pro BH TR na zakázku? Nějak nemohu přijít na to, jak ty překážky vyrobit :D.

Velká Pardubická se už blíží a já doufám že se tam žádnýmu koni nic nestane, jinak tam asi zkolabuju -.- :D. No ale těším se tam, to né že né:). Doufám že ukecám taťku aby mi tam koupil čistící boxík a i nějaké to čištění, Corinna má takovou tu hnusnou, starou, potrhanou, malou čistící tašku a málo čištění -.-.

Né jen Pardubická se blíží, hubertka taky. Stále mám obavy že tam Corinnu nezastavim, ono stačí když jedu ven jen s kamarádkou a cváláme po poli, natož když před náma poběží tryskem 20 koní-.- :D.

Chňo, zítra zase škola a píšeme písemku z ájiny -.-.

No nic, já du zalehnout do postele a du poslouchat Eminema (:D) tak čaute:).
Jedna Halloweenská-prostě náš Phantasma:3

Nejčastější otázky:)

4. října 2013 v 18:39 | Rosy
Ahoj,
rozhodla jsem se vypsat nejčasjčí otázky které ki jdou položeny-zároveň na ně odpovím. Vždy na ně odpovídám nevím, neboť mě stále nebaví vysvětlovat proč je to tak a né jinak:). Takže jedem:D.

Proč jsi vegetarián?

Nejspíše to nemá pouze jeden důvod. Jeden z nich je ten, že mi přijde až odporný když o nějakém zvířeti, třeba teleti nebo seleti či kuřeti říkat jak je roztomilé a pak u jídla (maso-hovězí, vepřoví, kuřecí) říkat jak je to dobrý. Na nějaké další nejspíše přijdu časem. Každopádně vegetarián jsem díky Kiki-tyse:).

Když máš možnost mít vlastního koně, proč ho nemáš?

Proč? Také si tuto otázku někdy kladu proč si nepořídím vlastního koně. Bude to tím že Corinna je prostě Corinna. Věřím jí, jsem s ní už přes 1 a půl roku...1 a půl roku po boku pouze jednoho koně. Mám k ní nějaký ten cit a asi bych nedokázala říct "ahoj, mám vlastního" a aby se z ní stal provozák na kterém by jezdilo 20 dětí to zase ne.

Proč sbíráš ty "plastové" koně?

Toť otázka. Sama ani nevím. Možná to bude tím že jsem si pořídila 2 poze na zkoušku abych zjistila jaké by to bylo mít tyto modely mít doma a že je pěkné něco sbírat. Pěné to opravdu je, obzvlášť když ty "plastové" koně fotíš a fotky se vydaří (málokdy:D).

Proč nesnášíš Justina Biebra?

To má také více důvodů. Za první nelíbí se mi jeho hlas a jeho písničky, za druhý nesnáším ty dementní (jak které) belibers či jak se to vlastně nazývají (především jak melou o tom co všechno dokázal, přičemž v podstatě nedokázal nic), za pátý teď jak je starší tak se chová jak nějakej kretén či jak bych to jinak řekla. Momentálně si hraje na nějakýho frajera co ovládá celý svět. Fajn, když zas nebudu hnusná tak jako mladší byl CELKEM v poho, ale teď opravdu ne:).

Proč posloucháš Eminema? Však má nesmyslný písničky.

Tato otázka mě dokáže velice vytočit, obzvlášť když to řekne nějaká belibers. Vetšinou zklapnu a odejdu než něco řešit a udělat si konflikt, no hold se musím držet na otěžích. Ale tak fajn, někdy to začnu rozvyprávět, oni pak stáhnou ocas a nazdar. Dokázal toho dost..až moc. Jako malý byl obětí šikany. Často se stěhovali a tak měl problémy s přátely (proto oběť šikany). Žil v obitných přívěsech. No ale ze všecho, z chudoby, život bez přátel a nadávání že je to bílej rapper, žití v pívěsech..z toho všeho se vyhrabal a teď je to vůbec nejznámější a nejoblíbenější rapper na světě. Do každé své písničky cpe svůj život, jeho písničky se neskládají ze dvou slov a refrému a má je o něčem (né jako ten "úžasný" bieber. Takže na tuto otázku mě nebaví odpovídat každý den.

Jak můžeš vlést na koně? Já se jich bojím!

Na tuto otázku většinou odpovídám. No bude to ta láska k těm koním...ta důvěra k 600 kilovému a skoro dvoumetrovému zvířeti. Je pravda, v jedné sekundě mě může zabít...Pak kdo je tu frajer...fotbalisti nebo koňáci?To je asi tak vše...když nebylo o ničem psát tak, jen tak pro zajímavost:D. Jsem ráda že jsi to někdo přečetl (pokud vůbec). Tak se mějte;).
U nás už je zima, tak dekujeme:). (Mobil kvalita tak se omouvám:))

Rosy


Nové dobré zprávy:)

3. října 2013 v 19:22 | Rosy
Ahoj,
no mám několik a rovnou dobrých zpráv!:).
1. je ta že dneska dorazil ten foťák:3 (Canon powershot A2300 HD). Pěkně ostří a celkově má lepší barvy než ten předchozí:). Paměťovku zatím nemám takže se fotky neukládají, ale zítra dorazí:3. Zítra jde učitelka a zároveň moje trenérka vozit prvňáky na koních, takže je tam budu vodit na Corinně a zároveň jim pak úkážu jak se jezdí :D. Další zpráva je ta, že zítra tké přijede Kiki-tysa a v sobotu jedeme na svod barkoních plemen:). A další dobrá zpráva je tá že 2.11. pojedu s Corinnou na hubertku co pořádá stáj Urban:)). Toť tolik dobrých zpráv za jeden den :D. Fotky ze svodu barok. plemen určitě budou (pokud tam neztratim foťák :DDD) takže se alespoň máte na co těšit;D. Zítra tedy nafotím i nějaké ty modýlky (nejspíše Foxe a Fire Magica). Už jsem nervózní z tý hobertky-už vidim jak tu krávu nebudu moct zastavit, nemůžu jí zastavit když jede cvalem jenom dvě, natož když pojede cca 20 koní. Z hubertek fotky jsou takže nejspíše budete mít i fotky :D. Ráda bych abych do té hubertky sehnala 700 abych mohla Corče koupit tu novou podsedlovku se zlatě vyšitým jménem Corinna ale pochybuju:/. No to je všechno, později půjdu oběhnout;)

Rosy


Novinky

2. října 2013 v 15:28 | Rosy
Ahoj...no on už je říjen -.- :D.
Dneska přišel ten foťák, ale vzhledem k tomu že momentálně nemáme auto tak ho budu mít až zítra:3. Ve škole je další fotosoutěž-tentokrát je téma vyfotit nějaký ten zbarvený strom, takže až budu mít ten foťák tak zkusím něco vyfotit:)). Včera jsem byla na koních, myslím si že se vcelku lepší-každopádně bych se potřebovala vidět, ale nemám koho kdo by mě nátáčel/fotil:(. Zítra máme ruštinu, ještě se musím doučit slovíčka-.-. V pondělí píšeme další písemku z angličtiny, takže taky super (y). Mno napíšu vám nějaký to mini shromáždění za měsíc září;)