POZASTAVUJI, TAK MĚ PROSÍM OMLUVTE Z OBÍHÁNÍ, ZÁPISŮ ATD, DĚKUJI!

WLS

Nabírám nová OR, pište ke článkům:)

Květen 2013

Pfff...-_-

30. května 2013 v 15:37 | Rosy
Čauky,
Mno, to je teda pěkně hnusně, zima je a prší -_-. Což super dneska sem měla jít na oře alek vuli tomu debilnímu počasí né mno -_-. No, 16.6. se již blíží:) Ze školou jedu do Itálije takže fajné:). Na dnešek jsem měla naplánované focení Falca (TR BH Marwari) no nevím jestli se mi do toho deště bude chtít:P. V pátek do soboty tu sem sama takže alespoň že tak:D. v pondělí píšem čtvrtletku z ájiny takže super další trojka né li čtyřka:/. Dneska mi táta snad přiveze akrili takže si nacéemkuju tu svojí kobylu hanoverskou co tu má asi už tejden předělanej mold:D. Jinak bych poprosila aby jste můj blog uveřejnili na ten svůj abych měla někoho nového do OS:). No pomalu ale jistě tuším že budu bez jezdeckejch bot a velmi pochybuji o tom že mi máma bude kupovat nový -_-. No to je asi tak vše, asi se zvednu a vezmu toho Falca a půjdu fotit :), možná ještě vezmu Foxíka:33. Tak zdarec:)

Rosy


Nové fotky na rajčeti

29. května 2013 v 19:16 | Rosy
Dneska a asi v pondlělí jsem byla fotit ta tu je máte:)

Grand & Paloma

Ghost & Enrique


Fotky

28. května 2013 v 15:23 | Rosy
Fotky našich koní a né jen jich najdete !!!ZDE!!!

Vybavení Ranche

25. května 2013 v 12:14 | Rosy
Máme tu i spoustu vybavení. Je zde "povoz" za koně, Africké auto, přístřešek pro koně, 2 stáje, Valník za koně, auto s přívěsem, studna a 3 velké výběhy.Takzvaný povoz zde máme již výstávní ale dříve jsme ho používali. Africké auto již taktéž moc nepoužíváme ale v nějaké době si budeme chtít pořídit opice tak se určitě využije. Přístřešek pro koně je v jednom z výběhů a koníci mají možnost se tam shovat. Máme zde 2 stáje kam dávám pouze koně, kteří nemohou být z určitých důvodu ve výběhu. Valník za koně je již trochu rozpadlí tak ho také nepoužíváme. Auto s přívěsem piužíváme celkem často jelikož s koňmi často jezdíme na parkurové závody. Jelikož se nám tu zavedl nově vodovod tak studnu využíváme jen občas. 3 velké výběhy tu jsou nejduležitější, máme tam koně, protože koně máme spíše pastevně než boxově ustájené.

Historie Ranche

25. května 2013 v 12:07 | Rosy
Tento Ranch byl pojmenován teprve v tomto roce 2013, dříve se jmenoval Ranch Black Horse, Poté to byla Jezdecká stáj World Horses pak Ranch Red Bull a nyní chceme zůstat u jména Ranch Enriquettes. První kůň (Schleich) sem zavítal v roce 2007 a byl jím Andaluský Hřebec pojmenován Tiger. Další první kůn (Breyer) sem zavítal roku 2010 a byl-je to strakáč z westernového setu (Starší verze) a nosí jméno West. Chovem koní se tedy zabíváme již od roku 2007 až do teď a chceme to dále šířit. Náš chov byl párkrát pozastaven ale poté se znovu rozjel. Dříve jsme se zaměřovali na westernové ježdění, momentálně se zaměřujeme především na anglické ježdění. Z našeho Ranche již spoustu koní odjelo ale nové koně zase přijely. S chovem jsme se zaměřovali na Arabské a Anglické plnokrevníky ale nyní se již na žádné plemeno nezaměřujeme.

O Ranchi

25. května 2013 v 11:56 | Rosy
Na ranchi se nachází celkem 263 zvířat. Máme zde různá zvířata jako jsou koně,tygři,lvi,krávy,kozy,psi,kočky,slony,husy,srnky,lamy,zebry,tučňáky,králíky,zajíce,ovce,pumy,prasata,gepardy,rysi,leopard a to je snad vše. Ranch se především zabívá chovem koní. Přesto že je to ranch tak se tu jezdí spíše anglie jak western. Máme tu spoustu dostihovích a parkurovích koní. Naši koně mají na výstavách celkem úspěchy. Náš maskot je Schleich Appaloosa hřebec 2013 který se jmenuje Enrique, podle slavného zpěváka Enrique Iglesiase a po něm tedy byl pojmenován i náš Ranch Enriquettes.